Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę jak pokupny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu aż do zysków w znacznie krótszym czasie oraz z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, a nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest na to samo praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tym momencie na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności w środku wytwarzanie przychodów. Możesz nadać czas wolny tudzież potem być wyposażonym zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, ażeby przejąć jest dokonać zmiany własny załoga w kompleks marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest tylko menedżerami, natomiast istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” i „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy zdobyć pewne rzeczy, podczas kiedy rząd kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz rząd zaś wizję, wtenczas Twój zespół staje się dobry spośród TWOIM celem.

Będą lubić pracować gwoli Ciebie a zyskiwać gwoli Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, gdzie zmierzasz natomiast chcą być tego częścią, jako że owo wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec za błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes plan zaś akuratnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby łapać się planu. Zamiast przeskakiwać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich plan pracował gwoli nich a przynosił niezmienny ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą zapłacić wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, tak dalece ta jedna postępowanie jest wideta w celu Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, wszak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca kolejny raz tudzież ponownie natomiast odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest owo długoterminowy postęp praktyki przez relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak aby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś jak większa część chirurgów, Twój imponujący algorytm biznesowy byłby:

Prawie totalnie prowadzony za pomocą Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwukrotnie większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący rozmiar zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / lub która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większość chirurgów, twoja obecna świat wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia nie mówiąc o swoją praktyką, jako że czują się wyjąwszy kontrolą tudzież martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, skoro nie wiedzą, jak unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, ażeby ich wprawa pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … wolno osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce wnikliwie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, ażeby zrealizować swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na rozwój praktyki.