Niedobór pracowników przypuszczalnie istnieć doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników przypadkiem być doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, wręcz przeciwnie może, firmy obudzą się i dostrzegą znamienny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą wartość firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę atut tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu poprzednio bankructwem, natomiast owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy zaległość pracowników, oraz firmy starają się przyjąć do pracy każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy stopień skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, a ona powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany w pobliżu tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski znienacka wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu stanowić pewnym, jestem przeciwny opodatkowaniu zysków za sprawą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja ślubna zaś ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, zaś załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, blisko iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że personel pierwszej linii są fundamentem firmy oraz traktować ich dobrze, zaś nie kiedy trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni oraz inni badacze znaleźli głęboki sojusz pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: sposób pokazują, że niektóre firmy przełamują algorytm i traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo nic bardziej błędnego niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły kwartał jako nagrodę, z tej przyczyny wykorzystują pracowników oraz fałszują wyniki w środku późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu dzięki rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przy użyciu Izbę tudzież jest rozpatrywany przy użyciu Senat, nawet o ile przypuszczalnie być wyposażonym tylko niewielki wpływ na wykup akcji. Firmy nie powinny sypać miliardów na wykup akcji, zarazem wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni plus usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu za sprawą piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo dodatkowo nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat odkąd zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył rewelacja w 2019 roku a zdecydował, iż maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i migiem je porzucił i wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii potem odchodzili od chwili tych frazesów.