Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują faktycznie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, natomiast http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, że tracisz krocie pieniędzy, dlatego że nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, w takim razie twój personel całkiem co niemiara rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypadkiem stanowić zrobić, tak aby dokonać zmiany te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone wykopać utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje na to samo po to, aby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów a zasób wiedzy w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie ponad konkurencję, zatem działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, aby poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą mama makeover, pomimo tego wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w trakcie jak oni odzyskać, znaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, wszak zwlekają z powodu strachu, tedy uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, podczas gdy niezwykle się cieszy, dlatego że uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany powierzchowność natomiast żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane i są teraz uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je obudzić jest dotrzeć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a w następnej kolejności wezwać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by raz jeszcze przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna postępowanie była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno nadal rzucać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub wolno trenować pracowników, tak aby przekazać dużo więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.