Definicja i korzyści spośród druku cyfrowego i hybrydowego

Drukowanie etykiet odnosi się do drukowania natomiast reprodukcji niestandardowych wzorów, znaczków bądź naklejek na różnych materiałach, takich kiedy papier, szkło, itp. Proces ten jest możebny w ciągu pomocą różnych metod http://www.broncel.pl i daje różne wyniki w celu każdego z nich. Proces ów jest akceptowalny aż do przeprowadzenia różnymi metodami natomiast daje różne rezultaty gwoli każdego spośród nich. W tym celu osoby prywatne używają prasy do etykiet względnie drukarek, które drukują na samoprzylepnych materiałach etykietowych.

W tym artykule omówimy mechanizmy druku cyfrowego zaś hybrydowego.

Definicja

Druk cyfrowy, cyfrowa prasa periodyczna do etykiet, owo cyfrowy przebieg grawerowania obrazu na różnych podłożach medialnych w ciągłych rolkach etykiet. Nośnik, na którym drukuje się niezbędny obraz, jest przepuszczany dzięki http://www.miasko.pl maszynę, dokąd dzieło malarskie zostaje odciśnięty. Następnie jest jego osoba nawijany na kościec w ciągu pomocą druku „roll to roll”.

Z drugiej strony, druk hybrydowy, wykonywany w ciągu pomocą hybrydowej prasy do etykiet, stanowi integracja różnych aspektów różnych typów pras do etykiet. Łączy w sobie możliwości analogowej zaś cyfrowej technologii druku. Łączy zdolność produkcyjna oraz rzetelność druku fleksograficznego spośród możliwościami twórczymi, jakie daje druk cyfrowy. Metoda ta polega na połączeniu najlepszych gildia tego rodzaju, aby zapewnić wymaganą funkcję.

Zalety druku cyfrowego

Łatwa dostępność: Metoda druku cyfrowego wymaga, by model etykiety był zachowywany na komputerze. Pozwala to na admitancja aż do niego w każdej chwili a na żądanie.
Szybki okres realizacji: Ta tryb redukuje lub eliminuje http://www.putkowski.pl wymagane czynności wstępne, przyspieszając zupełny bieg drukowania.
Bezproblemowe wprowadzanie zmian: Ponieważ projekty etykiet są przesyłane natomiast dostępne na komputerach, wprowadzanie zmian i aktualizacji w projektach jest niezmiernie łatwe ze względu serii nieskomplikowanych czynności.

Wysoka jakość: Druk cyfrowy zapewnia najwyższą jakość pracy obok zachowaniu spójnych kolorów i obrazów. W tej metodzie żadne szczegóły projektu nie zostają pominięte. Mogą one przechowywać we wnętrzu odcienie, kody kreskowe, styl oraz format czcionki natomiast inne pieniądz zdawkowy szczegóły.

Korzyści płynące z druku http://www.faltyn.pl hybrydowego

Zaawansowany złącze użytkownika: Druk hybrydowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, ażeby dostosować swoje nakłady. Pracują one spośród zrozumiałymi operacjami na ekranie dotykowym i programowalnymi ustawieniami.
Różnorodność opcji: Ta badania pozwala na zmiany natomiast możliwość różnych opcji kolorystycznych, szerokości wstęgi, urządzeń lakierniczych i powlekania wstępnego.
Solidna konstrukcja: Druk hybrydowy posiada klasyczne cechy wytrzymałościowe drukarek cyfrowych i pras fleksograficznych, integrując i ulepszając je w ramach kompaktowej obudowy druku. Mają płynne brama pomiędzy projektem, drukiem natomiast układem a są trwałe http://www.ficon.pl, wymagające minimalnej konserwacji.
Większa elastyczność: Ta metoda jest przeznaczona do wielu zastosowań oraz może znajdować się rozszerzona o kolory zza zakresu CMYK. Pozwala na pomnożenie wyglądu etykiety zaś dodanie specjalnych atramentów aż do linii produkcyjnej.
Szybkość procesu: Druk hybrydowy obejmuje szybką pracę a działanie, co skutkuje zwiększeniem produkcji w krótkim czasie.