Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu e-mail od chwili Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz do tego posłać je explicite aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na który patrzysz teraz, tymczasem śledzony aż do Ciebie, toteż dostaniesz kredyt gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną tudzież w jakim stopniu prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz pył 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, co do jednego z pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), i wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proch oraz informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz wysłać do nich poczta elektroniczna zaś odkryć ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak plus dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), no zatem możesz wyekspediować aż do nich mejl natomiast oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą prędko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz aktualnie począć budowę swojego serwisu.

Co to jest sekcja „Zaproszenia” zaś podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś natychmiast poprzednio kontakt. Możesz również kupować opt-in listy e-mail w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na skroś które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypadkiem być ważnym źródłem informacji dla networkingu i konceptualizacji sposobów na rozwój swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój agregat składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przez Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, ergo furt masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w środku każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój łącze partnerski do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, poniżej warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy najmniejszy zakres wypłaty, jaki możesz przebrać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, gdy Twoje bilans spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przeistoczyć sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja wzdłuż lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska zaś adresy e-mail osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość mejl od czasu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je wręcz do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, ergo masz zadłużenie gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz działać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, jeśli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.